Ciekawe rozwiązania dla wszystkich Pracodawców!!!Oferujemy usługi w szerokim zakresie cenowym. Interesuje Cię ogłoszenie drobne, lub ogłoszenie modułowe? Czy może oferta graficzna ze zdjęciem lub logiem? Wybierz rodzaj reklamy odpowiedni dla Twoich potrzeb i optymalny dla Twojego portfela! Pamiętaj, że wszystkie nadawane przez nas ogłoszenia rekrutacyjne ukazują się bezpłatnie w ofercie dwumedialnej (wersja papierowa + portal gazetapraca.pl).
 
Z myślą o Kliencie naszych pracowników dobieramy według specjalnego klucza. Nie szukamy pracowników traktujących zlecenie jak kolejne zadanie do wykonania! Szukamy kogoś kto łączy poczucie estetyki z twórczą inwencją. Nasz grafik to artysta swobodnie poruszający się we współczesnym oprogramowaniu graficznym jak i po różnych stylach plastycznych. Takie jest właśnie nasze Studio Graficzne.
 
Nasze projekty poprzez kompleksową współpracę z Klientem doskonale spełniają wymogi stawiane współczesnej reklamie - są profesjonalnym wizerunkiem danej firmy i sprawią, że zostanie ona zauważona na rynku pracy.
 
Co jest tajemnicą naszego sukcesu? Jest nią wieloletnie doświadczenie, kompetencja, doskonale zgrany zespół a przede wszystkim autentyczne zaangażowanie w potrzeby reklamodawcy.

 

Power by DHT-IT